Δείχνοντας για ακόμη μία φορά τον ενεργό ρόλο στην κοινωνία οι υπεραγορές MAS προσέφεραν 120 κιλά τυρί και 500 αυγά στο Ειδικό Σχολείο «Απόστολος Βαρνάβας» και στο Κέντρο «Απόστολος Παύλος» στο Λιοπέτρι.
Δείχνοντας αγάπη προς τον συνάνθρωπό σου, κάνεις την κοινωνία ακόμη καλύτερη. Κι εμείς στις υπεραγορές MAS ανταποδίδουμε την αγάπη σας, προσφέροντας σε αυτούς που μας χρειάζονται. Πρωταρχικό μας μέλημα είναι ο άνθρωπος και μέσω και αυτής μας της δράσης δίνουμε συνέχεια στο ξεχωριστό κοινωνικό μας έργο.
Tags: Υπεραγορές MAS
Τα Ocean Bound Plastic Crivit Shoes έρχονται αύριο στη Lidl…
Η Δέσποινα Μπεμπεδέλη, η καταξιωμένη ηθοποιός επιστρέφει στη σκηνή του…
Red Peter, Από τον πίθηκο στον Άνθρωπο… Μια παράσταση βαριετέ…