Στο event της παρουσιάσης παραβρέθηκαν εκπρόσωποι από τον κόσμο της μόδας και της ομορφιάς, σε ανάλαφρη καλοκαιρινή ατμόσφαιρα, με ήχους από σαξόφωνο, γεύσεις από καλοκαιρινά κοκτέιλς και μοναδικές μυρωδιές που ζέσταιναν το χώρο.
Οι προσκεκλημένοι είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν την νέα σειρά Sun Beauty της Lancaster, η οποία συνδυάζει την προηγμένη τεχνολογία Full Light, που στοχεύει στο 100% των ακτινών του ηλιακού φάσματος.
Είναι όμως ενισχυμένη πλέον με προστασία από το μπλε φως, και το νέο σύστημα Sun Repair, για την αποκατάσταση των φθορών που προκαλεί στην επιδερμίδα η υπεριώδης ακτινοβολία.
Εμπλουτισμένες με το σύμπλεγμα φυσικής προέλευσης Tan Activator, οι συνθέσεις της σειράς, βοηθούν όλους τους τύπους επιδερμίδας να αποκτήσουν χρυσαφένιο μαύρισμα σε δύο φορές μικρότερο χρόνο έκθεσης στον ήλιο. Οι αισθησιακές και ανάλαφρες συνθέσεις της σειράς Sun Beauty, διαθέτουν αγνή σύνθεση, φιλική προς τους ωκεανούς.
Tags: Beauty Line, Lancaster, Sun Beauty, Tan Activator
Είστε καλεσμένοι στο χριστουγεννιάτικο πάρτι της καρδιακής σας φίλης; Ή…
O ύπνος χαρίζει ομορφιά! Κάνε scroll για να ανακαλύψεις όλα…
Tο ροζ κορδελάκι που μας ενώνει, είναι εδώ… Η Εκστρατεία…